Spring Break

Předtím, než se vydám na další cestovatelské dobrodružství po Státech, dlužím svým věrným čtenářům pár postřehů z výletu o jarních prázdninách – Spring Break. S parťákem ze Slovenska jsme se rozhodli vyrazit od 8. do 17. března 2013 na dobrodružný výlet stopem na Floridu. Lubo naše stopařské zážitky ve zkratce popsal na svém blogu ve slovenském znění zde. Spring Break je pro Američany synonymum pro neřízenou zábavu, ožírání do němoty, sexuální promiskuitu a neřesti všeho druhu. Netuše, že největším hnízdem těchto světských radovánek je Florida, jsem se tam vydal na svůj první výlet během pobytu v USA.

Mladí američtí studenti jsou na Spring Break jak utržení ze řetězu, každý si přijel na Floridu užívat týden, během kterého se cokoliv uděje, jako by se nikdy nestalo a je navždy zapomenuto. Kluk se během Spring Break nemusí bát odmítnutí, jelikož přetlak nadržených holek je takový, že stejnou hlášku může zkusit jen o stůl dál a pravděpodobně s ní dříve nebo později uspěje. S množstvím alkoholu a pozdější hodinou se pravděpodobnost, že se dvě divoké duše střetnou, exponenciálně zvyšuje.

IMG_1988

Během Spring Break přijdou o panictví holky nejrůznějšího vzezření a zadají se i kluci, kteří přes celý semestr o holku ani nezavadili. Na své si přijdou zejména vyznavači prázdných a bezduchých konverzací o alkoholu a sexu. V mém případě jsem byl během Spring Break ve Fort Myers na Floridě pouze nezasvěceným pozorovatelem a ani v nejmenším jsem se nechtěl tohoto nezřízeného veselí účastnit.

IMG_2035

Myšlenkami jsem byl se svou exotickou láskou, která na mě oddaně čeká za oceánem 7 časových pásem vzdálených odtud. Ani kdyby se deset amerických slečen postavilo na hlavu, tak ji nemají šanci konkurovat.

IMG_2039

Publikováno v Česky, Other, USA, Videa

Článek není možné komentovat.