Milanbey Mangal Party, aneb grilování ve Stromovce

V sobotu 30. května 2015 se v pražském parku Stromovka uskuteční historicky první Milanbey Mangal Party. Jedná se o společenské přátelské setkání, kterého se mimo samotného pana doktora, budou účastnit také špičky česko-turecké komunity ČeskoTurecko.

milanbey_mangal_party_banner_smallMilanbey Mangal Party je vskutku unikátní akce, která je organizovaná samotným panem Milanem, který, jak je známo, se vyhýbá organizací jakýchkoliv společných akcí a pozornosti novinářů. Myšlenka na zorganizování grilovačky, turecky mangal, není nová, ale dlouho se nikdo nezhostil tohoto odpovědného úkolu, až do chvíle, kdy se organizace ujal samotný Milanbey.

Koncept Milanbey Mangal Party je velice jednoduchý. Každý si přinese své vlastní pochutiny, které si ugriluje na rožni, který zajistí organizátoři. Cílem akce je poznat nové přátelé, utužit přátelství stará a společně strávit hezké sobotní odpoledne a být na čerstvém vzduchu. Akce začíná v 13:00 hodin pražského času a uskuteční se piknikovém místě nedalo Císařského ostrova.

mangal_venue_logo

Více informací o Milanbey Mangal Party se dozvíte na soukromé facebookové události zde, nebo také v anglicky psaném příspěvku.

Publikováno v Česky, Ostatní

Článek není možné komentovat.